Шановні клієнти та партнери!

Наша країна зараз переживає складний час через російську навалу, але це згуртовує та об'єднує українську націю. 

Українська Архівна Компанія 🇺🇦 також зазнала втрат та збитків від дій російських агресорів. Однак ми все одно продовжуємо надавати послуги. З першого травня наш головний офіс відновлює роботу у штатному режимі. Наразі працює центральний офіс компанії у місті Києві, архівосховище в Вінницький області та команда віддалених операторів обробки та збору даних в м. Чернігів.

Як і раніше, ми надаємо послуги:

  • зберігання документів в нашому архівосховищі;
  • архівації та впорядкування паперів.

Протягом останніх тринадцяти років Українська Архівна Компанія є чи не єдиною у державі з виключно українським керівництвом, бенефіціарами, співробітниками та головним офісом. Ми – провідна організація, що забезпечує архівне зберігання документів та виконує весь комплекс архівних послуг.

Всі кошти, що ми отримуємо завдяки власній діяльності, залишаються у державі та направляються на розвиток економіки України та забезпечення добробуту наших співробітників. Сьогодні, як ніколи, важливо бути єдиними. Перемога буде за нами! Слава Україні!

Українська Архівна Компанія 🇺🇦

СКАНУВАННЯ

Українська Архівна Компанія виконає комплекс робіт у сфері сканування. Ми скануємо бухгалтерські та кадрові документи, страхові та кредитні договори, сертифікати, книги, періодику, картки, анкети лояльності торгових мереж, креслення, іншу текстову та графічну інформацію на паперових носіях.

Сканування здійснюється на обладнанні провідних європейських виробників, і дозволяє працювати зі старими, зшитими і широкоформатними документами, кольоровими і чорно-білими, з односторонньою і двосторонньою печаткою.

Результатами нашої роботи є електронні архіви, бібліотеки, картотеки, колекції, каталоги, довідники, централізовані бази даних.

ПОТОКОВЕ СКАНУВАННЯ

Цей вид сканування відрізняється високою продуктивністю, виконується на спеціальних потокових сканерах і застосовується для сканування незшитих документів однакової контрастності та розміру.

РОЗПІЗНАВАННЯ ТЕКСТУ. OCR OMR ICR

Розпізнавання тексту здійснюється для отримання даних з цифрових образів паперових документів, створення редагованих документів та здійснення пошуку за заданими ознаками.

ІНДЕКСУВАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Індексування полягає в ідентифікації інформації та співвіднесенні її з конкретним документом. Наприклад, для спрощення пошуку рахунків-фактур індексуються такі поля, як номер рахунку, найменування постачальника, дата і сума.

СКАНУВАННЯ КНИГ

Метод книжкового сканування застосовується до будь-яких зшитих документів — книг, журналів, буклетів. Книжкові сканери дозволяють сканувати зшивки, що відкриваються на 90 градусів, сканують безконтактно, дозволяють уникнути затемнення зображення, перекосу сторінок, спотворення в місцях перегину документа.

СКАНУВАННЯ КРЕСЛЕНЬ

Сканування креслень, проектних графіків, схем, інженерних планів здійснюється за допомогою планетарних сканерів. Наше обладнання дозволяє виконувати сканування документів на будь-яких матеріалах — ватман, калька, картон, синька, що мають зминання, плями, згини, інші дефекти — форматом до А0. За необхідністю, після завершення сканування проводиться ретушування і векторизація образів.

 ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННИХ БАЗ ДАНИХ ДОКУМЕНТІВ

Крім сканування, УАК зможе надати можливість віддаленого зберігання інформації на своєму сервері і забезпечить дистанційний доступ до баз відсканованих документів.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Також, за необхідністю, ми здійснюємо підготовку документів перед скануванням — витягаємо з папок, розшиваємо, видаляємо скріпки, наносимо маркування, виконуємо розброшурування. Після сканування, ми повертаємо документи у вихідний вид.

Відскановані образи можуть ретушуватись, обрізатись по краю, позбавлятись візуальних вад.

СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО АРХІВУ ТА СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ

За Вашим бажанням, фахівці УАК можуть розробити рішення для автоматизації управління документообігом. Ми пропонуємо як послугу зі створення електронних архівів, каталогів, бібліотек централізованого використання, так і впровадження системи електронного документообігу на Вашому підприємстві в цілому.

Референції

«ТОВ «Українська Архівна Компанія» є переможцем відкритих торгів щодо предмету закупівлі 72.40.1 – послуги, пов`язані з базами даних — документація за період з 2000—2011рр. За час співпраці компанія підтвердила свій високий професійний рівень і компетентність в рішенні поставлених завдань.»


Дніпропетровська міська адміністрація

 

Завантажте

Наші брошюри


Останні новини

 30.01.2017. За підсумками 2016 року Українська Архівна Компанія вийшла в лідери по реалізації проектів по обробці Програм Лояльності великих мереж. Нашими новими клієнтами за 2016 і початок 2017 стали такі великі мережі як мережа 46 магазинів Будинку Iграшок , більше 50 точок мережі супермаркетів «VARUS», мережа супермаркетів «Лоток», мережа аптек «D.S. », мережі спортивного одягу «Adidas »і« Reebok », ТЦ« Караван ».
Так само УАК реалізовані проекти по створенню Електроних Архівів Підприємств, Державних відомств, великих компаній. На сьогоднішній день, на порядку денному стоїть завдання введення вдосконаленої єдиної програми для формування масивів електронних архівів.

24 листопада 2016 року. Українська Архівна Компанія стала переможцем  в тендерных торгах реалізації проекту: «Послуги зі створення комп’ютерних архівів за кодом  CPV за ДК  021:2015 72252000-6), а саме  послуги архівування документації управління пайової участі за період 1999 – 2005 роки». Замовник: Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

ЗРОБИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАПИТ

Добавити файл:

Скачайте

Презентацію