АУТСОРСИНГ ПРОЦЕСІВ

Українська Архівна Компанія спеціалізується на аутсорсинговому обслуговуванні підприємств у сфері цифрової обробки інформації. Ми розробляємо і реалізовуємо індивідуальні проекти зі створення електронних архівів, каталогів, баз даних, впроваджуємо системи електронного документообігу.

Навіщо Вашій компанії підбирати і навчати персонал, стежити за якістю виконання робіт, організовувати додаткові робочі місця, якщо фахівці УАК виконають для Вас роботи з оцифрування інформації та автоматизації бізнес-процесів на високому рівні, спираючись на свій багаторічний досвід?

Ми працюємо з різними замовниками та обсягами. Для нас не існує важливих і не значних клієнтів. Ми працюємо з документами та професійно виконуємо свою роботу.

 Детальніше

Референції

«Выражаем благодарность ООО «Украинская Архивная Компания» за сотрудничество в сфере сканирования документов. Согласно договоренности, работы по обработке документов (239462 страницы) выполнялись на территории ПАО «ПРОФИН БАНК».»


ПАО «ПРОФИН БАНК»

Завантажте

Наші брошюри


Останні новини

 30.01.2017. За підсумками 2016 року Українська Архівна Компанія вийшла в лідери по реалізації проектів по обробці Програм Лояльності великих мереж. Нашими новими клієнтами за 2016 і початок 2017 стали такі великі мережі як мережа 46 магазинів Будинку Iграшок , більше 50 точок мережі супермаркетів «VARUS», мережа супермаркетів «Лоток», мережа аптек «D.S. », мережі спортивного одягу «Adidas »і« Reebok », ТЦ« Караван ».
Так само УАК реалізовані проекти по створенню Електроних Архівів Підприємств, Державних відомств, великих компаній. На сьогоднішній день, на порядку денному стоїть завдання введення вдосконаленої єдиної програми для формування масивів електронних архівів.

24 листопада 2016 року. Українська Архівна Компанія стала переможцем  в тендерных торгах реалізації проекту: «Послуги зі створення комп’ютерних архівів за кодом  CPV за ДК  021:2015 72252000-6), а саме  послуги архівування документації управління пайової участі за період 1999 – 2005 роки». Замовник: Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

ЗРОБИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАПИТ

Добавити файл:

Скачайте

Презентацію