Шановні клієнти та партнери!

Наша країна зараз переживає складний час через російську навалу, але це згуртовує та об'єднує українську націю. 

Українська Архівна Компанія 🇺🇦 також зазнала втрат та збитків від дій російських агресорів. Однак ми все одно продовжуємо надавати послуги. З першого травня наш головний офіс відновлює роботу у штатному режимі. Наразі працює центральний офіс компанії у місті Києві, архівосховище в Вінницький області та команда віддалених операторів обробки та збору даних в м. Чернігів.

Як і раніше, ми надаємо послуги:

  • зберігання документів в нашому архівосховищі;
  • архівації та впорядкування паперів.

Протягом останніх тринадцяти років Українська Архівна Компанія є чи не єдиною у державі з виключно українським керівництвом, бенефіціарами, співробітниками та головним офісом. Ми – провідна організація, що забезпечує архівне зберігання документів та виконує весь комплекс архівних послуг.

Всі кошти, що ми отримуємо завдяки власній діяльності, залишаються у державі та направляються на розвиток економіки України та забезпечення добробуту наших співробітників. Сьогодні, як ніколи, важливо бути єдиними. Перемога буде за нами! Слава Україні!

Українська Архівна Компанія 🇺🇦

В Узбекистане в 2014—2015 годах будет реализован проект «Национальная общеобразовательная электронная библиотека»

В рамках проекта создается Центр по сканированию и переводу в электронный формат печатных изданий, аудио-, видео- и фотоматериалов.

Также будет создан Центр мультимедийных информационных ресурсов по транслитерации национальных книжных и печатных изданий, формированию мультимедийных и электронных учебников, аудиокниг и аудиоизданий.

Home Editor Reviews Essay buy an essays Examples Students Reviews prev next Top British Essays Recent Reviews Uk.

They will http://sanifuite.fr/ develop a great customized paper http://sbangarappa.com/ tailored especially to meet your needs and demands.

В республике за указанный период запланирована организация интегрированной информационно-библиотечной сети с подключением к ней 20 крупных библиотечных учреждений страны в 2015 году, 2000 ресурсных центров — в 2016—2018 годах и всех остальных информационно-библиотечных учреждений — до 2020 года.

Это запланировано Государственной программой «Год здорового ребенка», сообщает НИА «Туркистон-пресс».

Референции

«Выражаем благодарность ООО «Украинская Архивная Компания» за сотрудничество в сфере сканирования документов. Согласно договоренности, работы по обработке документов (239462 страницы) выполнялись на территории ПАО «ПРОФИН БАНК».»


ПАО «ПРОФИН БАНК»

Скачайте

Наши брошюры


Последние новости

Итоги 2016 и начало 2017гг

30.01.2017. По итогам 2016 года Украинская Архивная компания вышла в лидеры по реализации проектов по обработке Программ Лояльности крупных сетей. Нашими новыми клиентами за 2016 и начало 2017 стали такие крупные сети как сеть 46  магазинов Дома Игрушек , более 50 точек сети супермаркетов «VARUS», сеть супермаркетов «Лоток», сеть аптек «D.S.», сети спортивной одежды«Adidas» и «Reebok», ТЦ «Караван».

Так же УАК реализованы проекты по созданию Электронных архивов предприятий, государственных ведомств, крупных  компаний. На сегодняшний день, на повестке дня стоит задача введения усовершенствованной единой программы для формирования массивов электронных архивов.

24 листопада 2016 року. Українська Архівна Компанія стала переможцем  в тендерных торгах реалізації проекту: «Послуги зі створення комп’ютерних архівів за кодом  CPV за ДК  021:2015 72252000-6), а саме  послуги архівування документації управління пайової участі за період 1999 – 2005 роки». Замовник: Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

СДЕЛАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ЗАПРОС

Добавить файл:

Скачайте

Презентацию