ВВЕДЕННЯ ДАНИХ

Вже більше 3-х років ми займаємо провідну позицію на ринку України в сфері послуг з вводу і обробки даних. Ми розробили та успішно реалізували ряд рішень для державних і приватних підприємств, громадських організацій, органів влади та управління.

Акуратність введення, індивідуальний підхід і якість виконуваних робіт на всіх етапах — ось основні причини, чому нас обирають  у якості партнера для введення та обробки даних.

ВВЕДЕННЯ РУКОПИСНОГО ТЕКСТУ

Якщо існує необхідність внесення інформації з рукописних текстів в бази даних, використання рукописного документа в СRM або системі електронного документообігу, з’являється потреба у роботі операторів введення даних. Співробітники УАК з високим професіоналізмом обробляють всі види рукописних документів різних рівнів складності, виду та віку.

СКЛАДАННЯ ОПИСІВ І РЕЄСТРІВ

Базуючись на багаторічному досвіді з архівної обробки і зберігання документів, Українська Архівна Компанія виконує проекти зі складання описів та реєстрів документів на різних видах носіїв інформації. Ми працюємо з компаніями, яким для здійснення своєї діяльності важливо мати повний список документів за узгодженими ознаками — колекторськими компаніями, call-центрами, транспортно-експедиційними компаніями, торговими мережами, іншими організаціями.

КАТАЛОГІЗАЦІЯ

Каталогізація — це структурування інформації за певними ознаками. Каталогізація використовується для систематизації, обліку наявності і швидкого пошуку текстових та графічних документів, книг, статей, періодичних видань, тощо. Процес каталогізації включає в себе складання описів, маркування документів та пакування для подальшого зберігання.

ПЕРЕВІРКА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДОВІДНИКАМ

Під час введення даних, основним критерієм оцінки якості робіт є точність введення інформації, для цього і виконується перевірка введених даних на відповідність довідникам. На приклад, на відповідність перевіряються адресні дані, ім'я та по батькові, галузеві терміни, виконується перевірка встановлених форматів даних — номеру телефону, дати народження і т.д.

ВВЕДЕННЯ ДАНИХ В 1С ПІДПРИЄМСТВО

Наша компанія надає послуги з введення інформації з документів в операційні системи замовника. Прикладом такої послуги є введення даних з бухгалтерської первинної документації в програму 1С підприємство. До того ж, наші співробітники можуть працювати як віддалено, на території  УАК, так і на робочих місцях замовника.

Референції

«ООО «Украинская Архивная Компания» является партнером ООО «СПОРТМАСТЕР-УКРАИНА» в области обработки данных программы лояльности с 2011 года. В процессе сотрудничества ООО «Украинская Архивная Компания»  зарекомендовала себя как надежный деловой партнер, который профессионально и качественно выполняет работу в четко установленные сроки. Сотрудничество с  ООО «Украинская Архивная Компания» позволило нам оптимизировать внутренние бизнес-процессы, сократить время регистрации и обработки анкет, создать единое хранилище, хранить большой объем информации на их сервере. С уверенностью в долгосрочном и надежном сотрудничестве!»

ООО «Спортмастер
 -Украина»

Завантажте

Наші брошюри


Останні новини

 30.01.2017. За підсумками 2016 року Українська Архівна Компанія вийшла в лідери по реалізації проектів по обробці Програм Лояльності великих мереж. Нашими новими клієнтами за 2016 і початок 2017 стали такі великі мережі як мережа 46 магазинів Будинку Iграшок , більше 50 точок мережі супермаркетів «VARUS», мережа супермаркетів «Лоток», мережа аптек «D.S. », мережі спортивного одягу «Adidas »і« Reebok », ТЦ« Караван ».
Так само УАК реалізовані проекти по створенню Електроних Архівів Підприємств, Державних відомств, великих компаній. На сьогоднішній день, на порядку денному стоїть завдання введення вдосконаленої єдиної програми для формування масивів електронних архівів.

24 листопада 2016 року. Українська Архівна Компанія стала переможцем  в тендерных торгах реалізації проекту: «Послуги зі створення комп’ютерних архівів за кодом  CPV за ДК  021:2015 72252000-6), а саме  послуги архівування документації управління пайової участі за період 1999 – 2005 роки». Замовник: Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

ЗРОБИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАПИТ

Добавити файл:

Выбрать

Скачайте

Презентацію